2  3  4
روز شمار کنفرانس
شروع کنفرانس
روز شمار همایش

تاریخ همایش 16 و 17 مهر ماه 97

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اطلاعیه های مهم
اطلاعیه شماره یک
با توجه به اتمام مهلت ثبت نام،ازپذیرش همکارانی که وجه ثبت نام شرکت در همایش را پرداخت ننموده اند معذوریم.به امید دیدار این عزیزان در برنامه های آتی انجمن شرکت های صنعت پخش ایران
اطلاعیه شماره دو
کارتهای ورود به سالن افرادی که هزینه ثبت نام شرکت در سومین کنفرانس انجمن صنعت پخش ایران را پرداخت نموده اند در روز شنبه سوم مهر ماه ساعت 8 صبح در محل کنفرانس توزیع میگردد.
پیام دبیرکنفرانس

با توجه به گسترش و پیچیدگی های کنونی اقتصاد در سطح بین المللی، صنعت پخش امروزه به جایگاه منحصر به فردی در تبادلات کشوری، منطقه ای و جهانی دست یافته و به شکل روز افرون سهم آن در درآمد ملی کشورها دارای رشد چشمگیری می باشد. در کشور ما نیز این صنعت سهمی 8 الی 9 درصدی از درآمد ملی را به خود اختصاص داده است. لذا به عقیده کارشناسان فن، موضوع توزیع و پخش امروزه به علمی تخصصی و غیر قابل انکار تبدیل گردیده است. لیکن به دلیل نقش بسیار مهم توزیع در مدیریت زنجیره عرضه ( Supply chain management) باید به این نکته توجه نمود که جهت بهبود جایگاه صنعت پخش و نحوه توزیع علمی و اقتصادی ان نیز می بایست برنامه ریزی دقیق تری توسط شرکتهای پخش و مدیران ارشد آن صورت پذیرد تا وضعیت سود آوری و جذب سرمایه گذاری در این صنعت نیز همانند جایگاه آن در زنجیره عرضه، از رشد و توسعه بالاتری بهره مند گردد . بدیهی است جهت تحقق اهداف تدوین شده در شرایط اقتصادی فعلی کشور، شرکتهای پخش می بایست بیش از گذشته به برنامه ریزی های پایه ای و زمانبندی شده توجه نمایند و سعی نمایند با بهبود فرایند های اجرایی و بروز رسانی چرخه اجرایی عملیات با توجه به تغییر سهم هریک از بازارهای فروش مانند توسعه فروشگاههای زنجیره ای، هایپر مارکتها و کانالهای فروش B2B و امثالهم ، سازمان خود را چابکتر و پر سود تر نمایند . انجمن صنعت پخش ایران با حمایت و همت بالای اعضاء ارجمند خود، محوریت سومین کنفرانس صنعت پخش را بر اساس نظر سنجی اساتید و صاحب نظران صنعت به موضوع «توسعه و توانمند سازی شرکتهای پخش با هدف بهبود ساختار نظام توزیع» معطوف داشته است . امید است خروجی و نتایج این کنفرانس، همانند کنفراس های قبلی، بتواند در تحقق اهداف عالیه صنعت پخش و شناخت جایگاه واقعی این صنعت نقش موثر و سازنده خود را ایفا نماید .
به امید دیدار شما سروران در سومین کنفرانس صنعت پخش
 Poster  1  Award
حامیان معنوی کنفرانس
نماد الکترونیکی
    logo-samandehi